Ürün Sepetinize Eklendi

Sepete Git

Gizlilik İlkesi

YSN OTOMOTİV - YASİN ÖZMEN  (ysnotomotiv.com) olarak, sitemizi kullanan üye ve ziyaretçilerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu amaçla, ysnotomotiv Gizlilik Politikası (Politika), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu konuda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. ysnotomotiv Çerez politikası bu Politika'nın ayrılmaz parçasıdır.

İşbu Politika'nın amacı, ysnotomotiv'in internet sitesi www.ysnotomotiv.com ile mobil uygulamasının (ikisi birlikte "Platform" olarak anılacaktır) işletilmesi sırasında Platform üyeleri/ziyaretçileri/kullanıcıları (Veri Sahibi) tarafından ysnotomotiv ile paylaşılan veya ysnotomotiv'in , Veri Sahibi'nin Platform'u kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

Bilgi Toplama ve Kullanma

Sanal Mağazamız, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar ve bu sitede toplanan tüm bilgilerin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

Kanun'un 11. maddesi uyarınca veri sahipleri;

  • Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme ,işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
  • 7 nci maddede öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  • (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Kayıt

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıya ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır. Kullanıcının hesabına ulaşabilmek için gerekli olan şifre 256 bit ile güvenli bir şekilde deşifre edilerek kullanılamaz ve çözülemez hale getirilerek saklanmaktadır.

Bilgi Yayınlama

Kullanıcını siteye bıraktığı talep, şirket haberi, ürün bilgileri, genel şahıs ve firma bilgileri vb bilgiler sitenin herhangi bir yerinde diğer kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgileri görüntüleme yetkisi sadece sitedeki genel yetkililerine açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

Sipariş

Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

Güvenlik

Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcıların rahatça ve güvenli bir şekilde siteyi gezinmeleri, ürünleri incelemeleri ve sipariş verebilmeleri için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır.